Blog

Porselen Diş Kaplama

GÖNDEREN 01/20/2021 YORUM YAPILMAMIŞ

Dent Art Port Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği’mizde dişlerinizi daha güzel bir görüntüye kavuşturabilmek için, porselen diş kaplama tedavisi uyguluyoruz.

Dent Art Port Diş Polikliniği’nde çalışan deneyimli ekibimiz doğal görünümünüzü koruyacak, iyileştirecek tanı ve tedavi yöntemlerinden faydalanmanızı sağlar. Uyguladığımız porselen kaplama işlemi ile  kendinizden emin bir gülüşe sahip olursunuz. Uzun ömürlü, doğal ve çarpıcı sonuçları garanti edersiniz.

Bodrum’da Ve Türkiye’de Kozmetik Diş Sektörünün Öncüsü

Dent Art Port Diş Polikliniği’nde, büyüleyici, sağlıklı ve kendinden emin bir gülümsemeye sahip olmanızın önemini anlıyor ve tedavilerden faydalanmanızı sağlıyoruz.

  • Diş kaplamalarımız aşınmış veya yontulmuş dişlerin görünümünü iyileştirir.
  • Renksiz dişlerin görünümünü canlandırır.
  • Diş kaplamaları, çarpık dişlerin yeniden hizalanmasına yardımcı olur.

Porselen kaplama işlemi için ihtiyacınıza göre bir tedavi tasarlıyoruz. İnce ve detaylı hazırlanan porselen kaplamamızı el işçiliği ile hazırlıyoruz. Tedavinin sizin için başından sonuna kadar rahatlatıcı ve konforlu olmasını önemsiyoruz. Kaplama işlemi yapıldıktan sonraki randevularınızda kaplamanın doğru şekilde yapışmasını kontrol ediyoruz. Güçlü ve sağlıklı bir diş yapısına sahip olabilmeniz için çalışıyoruz.

Daha sağlıklı bir görüntü için Hemen Bize Ulaşın!

Yorum Bırakın

Sohbeti Başlat
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba
Randevu oluşturmak ya da bizlere soru sormak için yazabilirsiniz.