Türkiye’nin Ayrıcalıklı Diş Polikliniği Dent Art Port ile Gülümsemeniz Güvende.

Bodrum Turgutreis’te bulunan Dent Art Port Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği 2020 yılında hizmete başladı. Tüm dental tedavi branşlarını bünyesinde barındıran diş polikliniğimiz, en doğru ve ayrıcalıklı dental hizmetlerden yararlanmanız için özveriyle çalışmaktadır.

Bodrum Dent Art Port Diş Polikliniği’mizde, son teknolojiye sahip ekipman ile donatılmış 4 klinik ve 1 tane Diş Protez Laboratuvarı bulunmakta ve diş hekimliğinin farklı alanlarında deneyim ve uzmanlık kazanmış 4 diş hekimi çalışmaktadır. Tüm dental tanı ve tedavi ihtiyaçlarınızı Dent Art Port Diş Polikliniği’nde, sizin için özel hazırlanmış tedavi planları ile karşılayabilirsiniz.

DENT ART PORT BODRUM AĞIZ VE DİŞ POLİKLİNİĞİ

Bodrum Dent Art Port Diş Polikliniği’ne geldiğinizde tecrübeli çalışanlarımızın gülümseyen yüzü ile karşılanırsınız. Rakipsiz bir uzmanlık hizmeti sunan doktorlarımız diş tedavinizin başlangıcından sonuna kadar üst düzeyde hizmet almanızı sağlar. En doğru teşhis ve tedavi yöntemiyle, güvenli ellerde sağlığınıza kavuşursunuz.

İleri tıp teknolojisi ile donatılan Dent Art Port Diş Polikliniği’mizde, konforlu ve steril bir ortamda; her zaman hayalini kurduğunuz sağlıklı ve parlak bir gülümsemeye sahip olursunuz.

Misyonumuz

  • En üst kalitede Dental Tanı ve Tedavi Hizmeti vermek
  • Yenilenen araçlar ile teknolojik tedavi yöntemlerini kullanmak
  • Steril bir klinik ortamında, güvenilir ve evrensel standartlara uygun çözümler üretmek.
  • Gülümseyişinizi aydınlatmak ve size sağlıklı bir görünüm kazandırmak.

Vizyonumuz

  • Bodrum Dent Art Port Diş Polikliniği’mizde uyguladığımız, tanı ve tedavi yöntemleriyle ülkemizde ve yurtdışında sektörün önde gelen, saygın kuruluşlarından biri olmak.

Bodrum Dent Art Port Diş Polikliniği’ni Tercih Edenler Hangi Ayrıcalıklara Sahip Olurlar?

Dent Art Port Diş Polikliniği’ni diğer diş polikliniklerinden ayıran en büyük özelliği, kendi bünyesinde kurulan diş protez laboratuvarının bulunmasıdır. Bu laboratuvar sayesinde, diş tedavi süreniz en az %20 kısalır ve daha az maliyete sahip ayrıcalıklı bir tedavi planlaması hizmetinden faydalanırsınız.

İleri nesil görüntüleme ekipmanlarının bulunduğu Dent Art Port Diş Polikliniği’nde Panoramik Röntgen Cihazı bulunmaktadır. Panoramik Röntgen Cihazı sayesinde, ağız içinin tamamı, çene kemiğiniz, gözle görülemeyecek kadar küçük kist ya da tümör oluşumlarınız tek bir görüntüleme yöntemiyle görüntülenecektir. Bu yöntemle en doğru ve en hızlı tedavi planından yararlanırsınız.

Ayrıca, Dent Art Port Diş Polikliniği Dental Sağlık Turizm’inde ülkemizi başarıyla temsil etmek için, özveriyle hizmet vermektedir.

Dent Art Port Diş Polikliniği’nin sunduğu bu ayrıcalıklı teşhis ve tedavi yöntemlerinden faydalanmak için ;

Hemen Bize Ulaşın! 05527877271 / 02523827271