Size, O Mükemmel Gülüşü Verelim!

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte, değişim ve gelişim sürecine giren tedavi hizmetlerinde farklı yollar denenmeye başlanmıştır. Yurt dışında artan tedavi maliyetleri bireyleri Dental Turizm seçeneğine yönlendirmektedir. Farklı ülkelerde hem seyahat, hem de tedavi hizmeti alarak sağlık harcamalarındaki maliyetlerini düşürmektedirler.

Günümüzde, diş rahatsızlığı çeken hastaların ya da, diş estetiği yaptırmak isteyenlerin fiyat avantajından yararlanmak, kaliteli bir tedavi almak ve tedavi dışında tatil yapmak amacıyla farklı ülkelere seyahat etmesi ile oluşan turizme “Dental Sağlık Turizm”‘i denilmektedir.

Dent Art Port Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak Bodrum’un çok tercih edilen diş kliniğinde tedavi olmanızı sağlıyoruz ve size yüksek kalitede tedavi organizasyonları sunuyoruz.

Dent Art Port Diş Polikliniği dünyanın dört bir yanından gelen hastalara Bodrum’da diş tedavi hizmeti vermektedir. Bu tedavileri diş kliniğimizin yüksek standartlarında ve uygun fiyatlara almanızı sağlıyoruz.

Diş Polikliniğimizde tecrübeli ve uzman diş hekimlerimizden alacağınız diş tedavileri Türkiye dışında alacağınız tanı ve tedavi yöntemleri kadar etkin ve standartlara uygundur. Kendinizi güvende hissetmeniz ve tedavinizi en uygun planlama ile sürdürmeniz için size destek oluyoruz.

Sağlık Turizmi Nedir?

Hem koruyucu ve tedavi edici hem de rehabilite ve sağlığı geliştirici hizmetler için, insanların yaşadıkları ülke dışında bir ülkeyi ziyaret etmelerine sağlık turizmi denir. Özellikle gelişmiş teknoloji ve sağlık yöntemleri ışığı altında, birçok problemin çözümü için önemli ülkelere bu ziyaret gerçekleşmektedir.

Sağlık Turizmi Nasıl Yapılır?

Birçok ülke geliştirdiği altyapı ve sağlık gücü ile beraber, dünya çapında sağlık turizmi gerçekleştirmektedir. Tabii bunun için belli başlı koşul ve şartları yerine getirmek gerekir.

– A grubu seyahat acentesi almak gerekir.
– Ana faaliyet kolunun sağlık turizmi olması gerekir.
– En az iki yabancı dil üzerinden müşteri altyapı hizmetleri olmalıdır.
– Uluslararası sağlık turizmi yetki belgesine sahip olunması gerekir.
– Tüm seyahati kaplayacak bir sağlık sigortası yapılmalıdır.

Bu şekilde daha birçok farklı koşul ve şart eksiksiz bir şekilde yerine getirilmelidir.

Diş Tedavilerinizi ve Hayalinizdeki Tatili Nasıl Planlıyoruz?

  • Kendinizi İyi Hissedin Bodrum’da Sizin için her detayı planlıyoruz.
  • Tedaviye başlamadan önce mevcut olan en güncel çene filminizi, üç boyutlu tomografinizi ve mümkünse ağız içi fotoğraflarınızı bize (web sayfamız üzerindeki dosya gönder butonu ile ) göndermeniz çok faydalı olacaktır. Bu sayede sizin için en uygun ve en hızlı tedavi sürecini planlayabiliriz.
  • Bu planla birlikte size mail yolu ile, ortalama tedavi süresi ve maliyeti ile ilgili bilgi vereceğiz. Telefonla ya da muayene olmadan fiyat bilgisini vermeyi uygun bulmuyoruz.
  • Tedaviniz dışında istemeniz halinde konaklama, ulaşım, gezi ve rehber hizmeti de sunmaktayız.
  • Tedaviniz süresince istediğiniz takdirde anlaşmalı olduğumuz kaliteli otellerde daha uygun fiyatlara konaklayabilir, sizin için hazırladığımız gezi programlarını rehber eşliğinde huzur ve güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Egenin İncisi Bodrum’da Sizi hem Sağlığınıza Kavuşturuyoruz, Hem de Hayalinizdeki Tatili Yaşamanızı Sağlıyoruz.

BODRUM DENTAL TURİZM

Deniz ve Kültür turizmini bir arada yaşayacağınız Bodrum, Türkiye’de Muğla İlindeki en turistik ilçelerden birisidir. Dünyanın bir çok ülkesinden gelen seyahat severler için muhteşem bir tatil rotasıdır. Sıcak iklimi, masmavi denizleri, tarih dolu antik kentleri ile bir tatilden isteyeceğiniz her şeye sahip olabilirsiniz.

BODRUM ADI ST. PETRİUM ŞÖVALYELERİ’NDEN GELİR.

Bodrum adı, Bodrum Kalesi’nin kurucularından olan St. Petrium şövalyelerinden gelmektedir. O dönemde, burada yaşayan Türkler tarafından BODRUM olarak telaffuz edilen bu isim, Cumhuriyet’in kurulmasıyla birlikte Bodrum olarak kesinleşmiştir.

Kaynak : Bodrum Belediyesi

Bodrum Hakkında Detaylı bilgi için https://bodrum.bel.tr/

Hemen Bize Ulaşın! 0552 787 72 71/ 0252 382 72 71