Blog

Diş İmplantı

GÖNDEREN 01/20/2021 YORUM YAPILMAMIŞ

Dental implantlar, bir veya daha fazla diş kaybedildiğinde kalıcı olarak kullanılan yapay diş kökleridir. İmplantlar, doğrudan çene kemiğine yerleştirilen küçük titanyum vidalardır. İmplant, yedek dişler için sabit bir destek görevi görür. 

Diş implantlarının tek bir amacı vardır: Eksik dişlerdeki boşlukları doldurmak ve kişinin yaşam kalitesini iyileştirmek. Dent Art Port Diş Polikliniği olarak, eksik dişlerin sizin için yaratacağı sorunları çok iyi biliyoruz, gülümseyişinizden utanmak, yemek yerken zorluk çekmek, arkadaşlarınız ile sosyalleşmekten uzak durmak.

Dent Art Port Diş Polikliniği’nde ekibimiz, implant tedavisinde geniş deneyime sahiptir. İster tek bir diş implantı, ister tam ağız restorasyonu arıyor olun, her şey rahat ve iyi donanımlı muayenehanemizde gerçekleştirilebilir.

Doğal dişlerinizin tamamını veya bir kısmını mı kaybettiniz? Gülüşünüze değer katalım.

İmplant diş tedavisi, rahat bir gülümsemeyi geri kazanmanız ve zorluk çekmeden, ısırıp yemek yiyebilmeniz için güvenli bir çözüm sunar. Doğal dişlerinizi kaybettiğinizde çene kemiğiniz ve çevresindeki dokular zamanla yeniden erimeye veya yok olmaya başlar. Diş implantı çeneye yerleştirildiğinde, kalan kemiğin minik kan damarları ile birlikte metalin etrafında büyümesini ve birbirine geçmesini sağlar. 

Diş implantı estetik görüntünüzü ve konforunuzu geri getirme yeteneğine sahiptir. Tedaviniz tamamlandığında son derece doğal görünmenin yanı sıra, diş implantları ile aynı zamanda hayatınıza mükemmel derecede işlevsellik sağlar. Yeni görüntünüz ve sağlıklı haliniz sayesinde , kendinizi daha güvende hissedersiniz bu da yaşamınıza yeni bir konfor katar.

Harika gülüşünüzü eski haline getirmek ve güvenle ısırıp çiğnemek için klinik olarak kanıtlanmış ve güvenli çözüm için

Hemen Bize Ulaşın! 05527877271 / 02523827271

Yorum Bırakın

Sohbeti Başlat
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba
Randevu oluşturmak ya da bizlere soru sormak için yazabilirsiniz.