Blog

Gülüş Tasarım

GÖNDEREN 01/20/2021 YORUM YAPILMAMIŞ

Gülümsediğinizde tüm dünya sizinle gülümser!

Gülüşünüz en önemli özelliğinizdir. Birçok insanın sizin hakkınızda fark edeceği ilk şeydir. Hem çevrenizde, hem de arkadaşlarınız üzerinde kalıcı bir izlenim bırakabilirsiniz ve bu sayede kendinize olan güveniniz artar.

Gülüşünüzü iyileştirmek, kendiniz için yapabileceğiniz en büyük yatırımlardan biridir.

Dent Art Port Polikliniği’mizdeki ekibimiz sizin için görünüşünüzü ve yaşam kalitenizi değiştirerek vazgeçilmez bir gülüş makyajı tasarlayabilir. Diş hekimlerimiz, istediğiniz sonuçlara ulaşabilmeniz için her bir bireyin ihtiyaçları doğrultusunda tedavi planları tasarlar. Kişiselleştirilmiş tedavi yöntemleri ile geliştirdiğimiz bu tedavi planları, mükemmel sonuçlar elde etmemizi sağlar.

Günümüzün kozmetik diş uygulamaları  mükemmel gülüşleri ve daha fazlasını yaratabilir. Sadece gülümsemeleri değil, hayatları da değiştirebiliriz!

Gülüşünüzün sağlığını ve görünümünü geri kazandırmak için mevcut tüm tedavi seçeneklerini değerlendireceğiz.

Dent Art Port Diş Polikliniği olarak muayenehanemizde kozmetik tedaviler konusunda uzmanız ve hayalinizdeki gülüşü tasarlamak ve uygulamak için benzersiz bir şekilde donatıldık.

Dijital Gülüş Tasarım Kliniği nedir?

Dijital Gülüş Tasarımı , hastanın yüz ve diş yapılarının son teknoloji videografi ve dijital teknoloji ile dikkatli bir şekilde analiz edilmesini sağlayan bir tedavi planlama uygulamasıdır. Günümüzde Dijital gülüş uygulaması konsepti, mevcut en modern, hasta merkezli tasarım yaklaşımı olarak kabul edilmektedir.

Dijital Gülüş Tasarımı sürecini hasta için kişiselleştirilmiş bir deneyim haline getirmeye odaklanır ve Gülümseme Tasarımının gerçekten benzersiz özelliklerine göre özelleştirilmesine olanak tanır.

Size ömür boyu sürecek bir gülüş tasarlayalım.

Hemen Bize Ulaşın! 05527877271 / 02523827271

Yorum Bırakın

Sohbeti Başlat
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba
Randevu oluşturmak ya da bizlere soru sormak için yazabilirsiniz.