Blog

Estetik Diş Hekimliği

GÖNDEREN 01/10/2021 YORUM YAPILMAMIŞ

Size O Mükemmel Gülüşü Verelim!

Estetik Diş Hekimliği, kırılmış, aşınmış, rengi bozulmuş, yanlış hizalanmış, ve lekeli dişleri restore ederek size bir gülümseme makyajı veren bir diş hekimliği uygulamasıdır. İşlem sırasında bir kozmetik diş hekimi, en uygun tedavi planını bulmak için sizinle birlikte çalışacaktır.

Estetik Diş Hekimliği Türleri

Günümüzde, gülüşünüzü iyileştirmek için çok çeşitli araçlar kullanan diş hekimleri için çeşitli estetik diş çözümleri bulunmaktadır. Aşağıda, farklı kozmetik diş çözümlerine, bunların faydalarına ve her prosedür sırasında neler beklememiz gerektiğine bakıyoruz.

Diş implantları

Diş kayıplarının sadece protez ve köprülerle tedavi edilebildiği eski günlerin aksine, günümüzde eksik dişler diş implantları ile tedavi edilmektedir. 

Diş Kaplama

Dental porselen laminalar olarak da bilinen bu estetik diş çözümleri, sadece dişlerinizin ön yüzeyini kaplamak amacıyla tasarlanmıştır. 

Diş beyazlatma

Diş beyazlatma, dişlerinizin daha beyaz ve parlak görünmesini sağlayan ürünlerin kullanıldığı yaygın bir estetik işlemdir.

Diş teli

Diş telleri, çarpık dişleri, veya yanlış hizalanmış çeneyi düzeltmek için kullanılan estetik diş cihazlarıdır. Dişlerinize tutturulmuş teller, metal veya bağlayıcı malzemelerden yapılırlar. Bu cihazların kurulumu ve dişlerin hizalanması konusunda uzmanlaşmış doktorlar ortodontist olarak bilinirler. Bu estetik diş çözümlerinin başarı oranı, tedavi hedefinize ve tedaviye başladığınız yaşa bağlıdır.

Doğru Estetik Diş Prosedürü ile Gülüşünüzü Geliştirin

İşte karşınızda, estetik diş hekimliğinin ne olduğuna dair ayrıntılı bir açıklama ve farklı estetik diş çözümleri. Artık gülümsemenizi iyileştirmeye yardımcı olacak en iyi çözümü seçmek size kalmış.

Dent Art Port Diş Polikliniği’nde çok çeşitli kozmetik diş hekimliği tedavi seçeneklerimiz mevcuttur. Sizin için hem rutin, hem de estetik diş hekimliği sunuyoruz; temiz ve rahat bir ortamda tedavinizi yapıyoruz.

  • Birinci sınıf profesyoneller
  • Eşsiz kişisel bakım ve rehberlik
  • Programınıza uyacak kapsamlı çalışma saatleri
  • En son teknolojiyi kullanarak kaliteli tedavi
  • İstenilen sonuçlar için özelleştirilmiş tedavi planları
  • Kolay ödeme imkanları ile makul maliyetlendirme

Daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız veya belirli bir diş hekimliği hizmetini arıyorsanız, daha fazla bilgi için hemen bizi arayın.

Yorum Bırakın

Sohbeti Başlat
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba
Randevu oluşturmak ya da bizlere soru sormak için yazabilirsiniz.