Blog

Lamine Diş Kaplama

GÖNDEREN 01/20/2021 YORUM YAPILMAMIŞ

Gülümseyişinize rahatlık ve muhteşem bir görüntü katan Lamine Diş kaplama, tedavilerimiz arasında size güvenilir bir çözüm sunar.

Lamine Diş Kaplama tedavisini lekeli, rengi bozulmuş, yüzeyinde pürüzler oluşmuş ya da yanlış hizalanan diş problemlerinizde kullanabilirsiniz. Doğal görünüm sağlayan ince bir porselen tabakanın dişe kaplanmasıyla elde edilen bu tedavi hem hızlı uygulanır, hem de uygun maliyetlidir.

lamine diş
Lamine Kaplama

Dent Art Port Diş Polikliniği’miz de hazırlanan özel tasarlanmış Lamine Diş tabakası uygunluk ve gölge açısından kontrol edilir. Ardından ağrısız bir şekilde dişinize takılır.

Diş yapısı aynı kaldığından herhangi bir rahatsızlık hissetmezsiniz ve tedavi sonrası günlük rutininize hemen geri dönersiniz. Dent Art Port Diş Polikliniği’miz sizin için uygun kaplama çeşidine hızlıca karar verir ve sağlıklı bir gülüşe ulaşmanıza yardımcı oluruz.

Ağrısız şekilde gerçekleştirilen bu tedavi yöntemi diş kozmetik tedavileri arasında sıklıkla tercih edilmektedir. Diş anksiyetesi olan hastalarımız için rahatlatıcı uygun tedavi şekilleri önerilmektedir.

Daha beyaz ve endişesiz gülüşleriniz için

Yorum Bırakın

Sohbeti Başlat
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba
Randevu oluşturmak ya da bizlere soru sormak için yazabilirsiniz.