Blog

Dent Art Port Diş Kliniği’ni Neden Seçmelisin?

GÖNDEREN 09/11/2021 YORUM YAPILMAMIŞ

Dent Art Port Bodrum Diş Kliniğindeki yolculuğun nasıl başlayacak ve seni neler bekliyor ?

Çoğu hasta için diş kliniğini ziyret etmek oldukça endişe verici ve güçtür. Ağız ve Diş Sağlığı Problemini son aşamaya kadar bekleterek bizi büyük bir korkuyla ziyaret eden hastalara sahibiz. Senin için ilk söyleyeceğimiz şey lütfen korkma. Bu endişeyi yaşayan bir çok hastayı burdan tedavilerini olmuş şekilde daha az kaygı hissiyle göndermeyi başardık.

Teknolojinin gelişmesiyle beraber değişen diş tedavi yöntemleri artık daha az ağrı verici ve daha etkin sonuçlara ulaşmamızda bize yol gösterici. Başarımızın arkasındaki en büyük etken dijatal teknoloji ve insan gücünü en etkin şekilde kullanabilmemiz. Sen kliniğe girmeden önce seni klinikte bekliyor olacağız. Gelmeden önce asistanlarımıza kaygı ve endişe problemin ile ilgili bilgi vermeni özellikle öneriyoruz.

Bu konuda deneyimli hekim ve asistan ekibimiz tedavine başlamadan önce uygulanacak tüm aşamaları sana detaylı bir şekilde anlatacak. Hangi işlem sırasında ne kadar ağrı duyacaksın? İşlemin aşamalarında neler hissedeceksin? Ve yaşadığın kaygı duygusunun üstesinden nasıl geleceksin? Yaşadığın tüm bu sıkıntı hissini anlıyor, seni sakinleştirmek ve konforunu devam ettirerek tedavilerini olmanda sana yardımcı oluyoruz.

Konforlu bir hasta deneyimi yaşaman için neler sağlıyoruz?

1)Hasta memnuniyeti bir önceliktir. Randevunu aldığın andan sonuna kadar diş tedavilerini sorunsuz ve keyifli hale getirmeye çalışıyoruz. En son teknolojiye ve eğitime yatırım yapıyoruz. Bu nedenle tecrübemizi sürekli iyileştiriyoruz.

2) Klinikte gördüğün teknolojik aletler korkutucu görünüyor olsa bile zorlayıcı tedavilerde oldukça işimize yarıyor. Eğer istersen her bir alet için sana ne işe yaradığı hakkında detaylı bilgi verebiliriz.

3) Özellikle Pandemi dönemi olduğu için klinikler konusunda bir güvensizlik yaşadığını ve gerçekten hastalık bulaşma riskini merak ettiğini biliyoruz. Dent Art Port Bodrum Diş Kliniği’nde iyi bir sterilizasyon ekibine sahibiz. Her hasta muayenesinden sonra koltuklar ve aletler sterilizasyon işleminden geçiriliyor. Kliniğimizde bekleme salonunda kapalı alanda bulunan hastalarımızın güvende kalmasını sağlamak için ortam havası her gece Ozon Teknolojisi ile temizleniyor.

4) Birinci sınıf uzmanlar, en son teknoloji, özel asistanlar ile Türkiye’nin en popüler turizm bölgesi olan Bodrum’da Dent Art Port Bodrum DişKliniği olarak sizi her şekilde gülümsetmeye kararlıyız.

Yorum Bırakın

Sohbeti Başlat
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba
Randevu oluşturmak ya da bizlere soru sormak için yazabilirsiniz.