Blog

Bodrum Diş Kliniği Dent Art Port, Sizi Ozon Teknolojisi ile Koruyor.

GÖNDEREN 01/28/2021 YORUM YAPILMAMIŞ

Bodrum Diş Kliniği Dent Art Port olarak , steril bir ortamda ve hijyenik koşullarda diş tedavisi olmanızı önemsiyoruz. Bodrum Turgutreis’te bir ilki daha gerçekleştirerek diş kliniğimizi Ozon Teknolojisi ile sterilize ediyoruz.

Covid 19 salgını nedeniyle hijyen ve temizliğin önem kazandığı bu günlerde dünyanın en güçlü sterilizatörü olan Ozon, % 99.9 oranıyla en yüksek temizleme gücüne sahiptir.

Ozon Teknolojisi Nedir?

  • Ozon, üç oksijen atomundan oluşan aktif bir kimyasaldır.
  • Fırtınalı ve yağmurlu havalardan sonra, yüksek yerlerde veya deniz kıyısında hissettiğiniz temiz kokan havadır.
  • Doğada bulunan en kuvvetli ve doğal dezenfektandır.
  • Kullanıldığı alanlarda bakteri ve kötü koku bırakmaz.

Mikroplardan Korkmayın! Bodrum Diş Kliniği Dent Art Port’ta Ozon Teknolojisi ile Dezenfektasyonu Sağlıyoruz!

İçinde bulunduğumuz ortamlar birçok mikro-organizmayla kaplıdır. Bu organizmalar insan sağlığı için tehdit oluşturur. Böylece organizmalar uygun ortamlarda çoğalır. Bağışıklık sistemini olumsuz etkiler ve bu nedenle hastalıklara yol açar.

Çevre kirliliği ve sanayileşmenin artmasıyla doğal ozon gazı döngüsü bozulur. Bu nedenle, salgın hastalıklarda artışlar olur. Ozon üretim teknolojileri canlıların doku ve hücrelere ihtiyacı olan oksijeni en etkili şekilde sağlar. Bu sayede toksinleri yok ederek bilinen en güçlü sterilizasyonu sağlar.

Bodrum Diş Kliniği Dent Art Port, aldığınız nefesin hijyenini ve sağlıklı bir ortamda tedavi olmanızı sağlar.

Bodrum Diş Kliniği Dent Art Port’u Ozon Teknolojisi kullanarak temizliyoruz ve sağlığınızı en üst seviyede korumanıza yardımcı oluyoruz.

Kullandığımız Ozon Teknolojisi; İç ortam havasının temiz ve taze kalmasını sağlar. Rutubet, küf, yemek, gaz, tuvalet, sigara vb. kötü kokuları yok eder. Havada bulunan bakteri, toz, küf, virüs ve poleni nötralize ederek ortadan kaldırır.

Dent Art Port Bodrum Diş Polikliniği
DRAIRCLEANER

Dent Art Port Bodrum Diş Kliniği’nde kendinizi güvende hissedin. Ozon Teknolojisi ile donatılan kliniğimiz her gün, çalışma saatleri bitiminde belirli sürelerle dezenfekte edilmektedir.

Ozonlama insanların kalabalık olarak bulunduğu ortamlardaki ağır kokuları ve Koronavirüsü gibi hava yoluyla insandan insana bulaşabilecek mikropları engeller. Böylece havada hijyen ve ferahlık hissi oluşturur. Ozonun en önemli özelliği, çok etkili bir dezenfektan olması ve  tamamen doğal olmasıdır. Kimyasal bir bileşen değildir bu yüzden ortamda kalıntı bırakmaz. Sağlıklı bir ortamda tedavilerinizi gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz.

Turgutreis, Dent Art Port Diş Kliniği Olarak Sizi Koronavirüsü’ne Karşı Koruyoruz.

Gülüşünüz ve Sağlığınız Güvende… 

Yorum Bırakın

Sohbeti Başlat
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba
Randevu oluşturmak ya da bizlere soru sormak için yazabilirsiniz.